Fotografia

Kilkunastoletnie doświadczenie nauczyło nas profesjonalnego podejścia i odpowiedzialności za utrwalenie szczególnego, wyjątkowego i niepowtarzalnego wydarzenia. Wiedza jaką posiadamy pozwala nam na zaproponowanie Państwu wielu opcji jak i dostosowanie się do Państwa oczekiwań. Jesteśmy firmą żywo reagująca na nowe tendencje i trendy w fotografii, dlatego otrzymują Państwo zawsze materiał nowoczesny i w najwyższej jakości.

fotografia
ślubna


Fotografując uroczystość ślubną i weselną działamy w sposób kulturalny, dostojny nie zakłócający tak ważnych i wyjątkowych wydarzeń, a w szczególności nie zakłócający liturgii mszy świętej. Nie zauważycie obecności fotografa i będziecie zaskoczeni ilością ujęć jakie otrzymacie. Nasi fotografowie posiadają certyfikat umożliwiający wykonywanie zdjęć w kościołach.

fotografia
studyjna


Zdjęcia studyjne wykonujemy w naszym STUDIO FOTO-VIDEO w Barcinie z użyciem profesjonalnego oświetlenia studyjnego i przy bogatym wyborze teł fotograficznych. Otwarci jesteśmy na wszelkie sugestie aby sesja spełniła jak najlepiej oczekiwania klienta.

fotografia
z drona


Perspektywa z lotu ptaka sprawia, że fotografia jest jeszcze ciekawsza dla odbiorcy. Chcesz urozmaicić swój album ślubny o wyjątkowe ujęcia? Skorzystaj z naszej usługi fotografowania dronem.