Inne usługi

Oprócz fotografowania i filmowania uroczystości oferujemy szereg innych usług. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Dlatego podejmujemy też renowacji zdjęć, wywoływaniu odbitek, wykonywaniu spersonalizowanych gadżetów, drukowaniu na płótnie czy wielu innym usługom.

Zdjęcia dokumentowe
(Biometryczne)


Zdjęcie do dokumentu musi spełniać konkretne wymagania prawne, by zostało zaakceptowane przez urząd. Złe tło czy niewłaściwa mimika osoby fotografowanej może je zdeklasyfikować. Dlatego w naszym zakładzie korzystamy z programu DOKUMENTY 8 PRO, który jest stale aktualizowany zgodnie z najnowszymi wytycznymi MSWiA.
Wykonujemy zdjęcia na dowód, paszport, wizy, dyplomy, legitymacje szkolne i studenckie, CV, uprawnienia kierowców i wiele wiele innych. Każde zdjęcie jest poddawane jest delikatnemu retuszowi. Na życzenie klienta możemy przygotować także wersje cyfrową fotografii. Wyróżnia nas szybki czas realizacji (czas oczekiwania wynosi do 30 minut).

Odbitki
fotograficzne


Wydruk zdjeć wykonujemy na minilabie japońskiej marki Nortitsu, który gwarantuje najwyższą jakość oraz żywe kolory w formatach: 10×15 cm, 13×18 cm, 15×21 cm, 21×30 cm.
Używamy specjalnego papieru światłoczułego firmy kodak lub fuji, który pozwala oddać różnicowanie barw na fotografii. Zależnie od indywidualnych potrzeb klienta możemy zastosować papier błyszczący lub matowy.

Zdjęcia
wielkoformatowe


Na profesjonalnym papierze fotograficznym możemy wydrukować wyjątkowe dla Ciebie zdjęcia w wielkim formacie, które będą świetnie prezentować się jako dekoracja na ścianie. Najczęściej wybierane formaty to: 30×40 cm, 40×50 cm, 40×60 cm, 50×60 cm, 50×70 cm, 60×90 cm.
Na specjalne potrzeby klientów jesteśmy wstanie przygotować każdy format gdzie jeden z boków ma maksymalnie 60 cm.

Spersonalizowane
fotogadżety


Posiadamy szeroką gamę produktów na każdą okazję m. in.: kubki z różnymi wykończeniami, kufle, koszulki, poduszki, wizytówki, puzzle, breloki, magnesy, kalendarze, kryształy, zegary, zaproszenia. Szukasz ciekawego i zaskakującego pomysłu na prezent? Skontaktuj się z nami! Na pewno doradzimy i podpowiemy.

Zdjęcia na płótnie
canvas


Fotografia na płótnie może świetnie się sprawdzić jako miła niespodzianka dla bliskiej osoby, czy też dekoracja dopełniająca wnętrze w Twoim salonie. Wybierając odpowiedni format zdjęcia, wykonany dla Ciebie ciekawą ozdobę mieszkania. Płótno oprawiane jest na drewnianych blejtramach.
Dostępne wymiary: 20×30 cm, 30×40 cm, 40×50 cm, 40×60 cm, 50×50 cm, 50x60cm, 50×70 cm i inne wymiary na życzenie.

Fotoksiążki
w różnych rozmiarach


Fotoksiążka to elegancki sposób prezentacji zdjęć, cieszący się coraz większą popularnością. Możesz w nim uwiecznić nie tylko najważniejsze chwile Twojego życia np. ślub czy chrzest dziecka, ale także wspomnienia z wakacji. Jest to niezwykle efektowny sposób zachowania wspomnień na długie lata.

Reprodukcja oraz
renowacja zdjęć


Dzięki zastosowaniu cyfrowych technik obróbki obrazu, możemy przywrócić ich dawną świetność, zachowując przy tym niepowtarzalny klimat zdjęcia. Usuwamy rysy, plamy, uzupełniamy urwane elementy. Świadczymy też usługę koloryzacji zdjęć. Posiadasz fotografie na których odnowieniu bardzo Ci zależy? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie po ocenie stanu fotografii oraz ustaleniu liczby kopii i formatu.

Przegrywanie
VHS na DVD


Masz cenne nagrania swoich dzieci, rodziców lub wspomnienia z uroczystości rodzinnych zapisane na kasetach wideo? Digitalizacja takiego materiału pozwoli się cieszyć wspomnieniami kolejnym pokoleniom!
Zajmujemy się przegrywaniem kaset VHS na DVD lub pendrivy. Do każdego materiału podchodzimy indywidualnie i staramy się państwa nagrania zostały odtworzone w jak najlepszej możliwej jakości.

Ksero


Oferujemy ekspresowy druk i kopiowanie formatów A4 i A3 w kolorze i w czerni i bieli, w dowolnych nakładach. Gotowe wydruki możemy także oprawić lub zalaminować. Wykonujemy kopie zarówno z oryginałów płaskich (materiały refleksyjne), jak i druk bezpośrednio z plików dostarczonych od klienta np. na pendrivie. Możemy także wykonać ksero o wybranej skali, 2 stron na 1 stronie. Wykonujemy także skany cyfrowe dokumentów.

Bindowanie


Bindowanie jest trwałą i prostą oraz jedną z najtańszych technik oprawy dokumentów. Wykorzystuje się ją najczęściej do oprawy kserowanych książek, instrukcji, projektów budowlanych i podwokonawczych, prac zaliczeniowych i dyplomowych, opracowań, ofert handlowych oraz innych dokumentów wymagających trwałego połączenia. Cena bindowania jest uzależniona od ilości stron.

Laminowanie


Wykonujemy prace z zakresu foliowania i laminowania dokumentów. Pozwalają one w niezwykle trwały sposób zabezpieczyć wartościowe wydruki, np. certyfikaty lub materiały reklamowe. Poprawnie przeprowadzony proces laminacji zapewni solidną ochronę papieru przed zabrudzeniami, rozdarciem, zżółknięciem czy też zblaknięciem.
Wykonujemy laminacje formatów od A6 do A3. Jesteśmy też wstanie przygotować laminacje nietypowych formatów mieszczących się jednak w zakresie 42 cm x 29,7 cm.

Zdjęcia
nagrobkowe


Wykonujemy zdjęcia nagrobkowe ( w kolorze i czarno-białe) na porcelanie lub krysztale. Fotografie wypalane są w profesjonalnym piecu, na porcelanie/krysztale najwyższej jakości. Produkt jest odporny na wszelkie warunki atomsferyczne. Na życzenie klienta możemy zdjęcie przed wykonaniem poddać obróbce wyteruszować, zmienić tło, zmienić ubiór osoby.
Przy wyborze zdjęcia proszę pamiętać, że czym lepsza jakość pliku tym lepiej będzie się ono prezentować.